flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Засідання в режимі відеоконференції (ВКЗ) за дорученням інших судів

 

Відповідальні особи за проведенння ВКЗ за дорученням ін. судів:

 тел. (063) 872-46-74

Бронювання здійснюється через систему «Бронювання систем відеоконференцзв’язку» за посиланням - vr.court.gov.ua

(в довіднику установ обирати майданчик "Святошинський райсуд м.Києва. Зал ВКЗ")

 

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН ТА УЧАСНИКІВ ПРОЦЕСУ

Відповідно до Закону України від 04.07.2012 № 5041-VІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції» (Відомості Верховної Ради, 2013, №25, ст.247) учасникам судового процесу на підставі рішення суду забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому процесуальним законом.

Нормами процесуального законодавства України (ст. 1581 ЦПК України, ст. 741 ГПК України, ст. 336 КПК України, 1221 КАС України) передбачено право суду за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи іншого учасника процесу постановити ухвалу про їх участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Ухвала суду, прийнята за наслідками вирішення цього питання, оскарженню не підлягає.

Копія ухвали про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції негайно надсилається до суду, на який покладено обов’язок організувати її виконання, а також особі, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

При цьому, обов’язок забезпечити проведення відеоконференції покладається на суд, який отримав судове рішення про проведення відеоконференції, незалежно від спеціалізації та інстанції суду, який прийняв таке рішення.

Використовувані у судовому засіданні технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення та звуку.

Учасникам судового процесу має бути забезпечена можливість чути та бачити хід судового засідання, ставити запитання і отримувати відповіді, реалізовувати інші надані їм процесуальні права та виконувати процесуальні обов’язки, передбачені процесуальним законодавством.

Хід і результати процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції, фіксуються тим судом, який розглядає судову справу, за допомогою технічних засобів відеозапису.

Носій відеозапису відеоконференції є додатком до протоколу судового засідання і після закінчення судового засідання приєднується до матеріалів справи.

Якщо особа подала клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції з іншим судом, але з’явилася до зали судового засідання в суді, де розглядається справа, така особа бере участь у судовому засіданні в загальному порядку.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СУДІВ, ЯКІ ДОРУЧАЮТЬ

СВЯТОШИНСЬКОМУ РАЙОННОМУ СУДУ М. КИЄВА

ОРГАНІЗУВАТИ ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАНЬ В РЕЖИМІ ВІДЕОКОНФЕРЕНЦІЇ

При бронюванні майданчику для проведення ВКЗ просимо враховувати, що у зв'язку недостатньою кількістю залів судових засідань та великим навантаженням суддів Святошинського районного суду міста Києва з розгляду судових справ судові засідання в режимі ВКЗ за дорученням інших судів проводяться:

з понеділка по четвер – з  0900 год. до 1300 год., 

п’ятниця – з 0800 год. до 1300 год.

(обідня перерва – з 1300 год. до 1345 год.)

Ухвали судів, якими нашому суду доручено організувати дистанційне засідання в інший час або під час обідньої перерви, будуть залишатись без виконання

Сподіваємось на розуміння та плідну співпрацю!