flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Відбулася зустріч керівництва суду з новопризначеними присяжними

14 серпня 2020, 16:24

Сьогодні у приміщенні Святошинського районного суду міста Києва відбулася зустріч керівництва суду з присяжними, склад яких було затверджено відповідними рішеннями Київської міської ради від 7 та 27 липня.

На зустрічі обговорили ряд важливих питань, пов’язаних із залученням присяжних до участі у здійсненні правосуддя, а також урочисто вручили присяжним їх посвідчення.

Голова суду Анатолій ЯСЕЛЬСЬКИЙ ознайомив присяжних з категоріями справ, що розглядаються з їх участю, окреслив статус присяжних, їх права та обов’язки, навів обставини, що виключають можливість бути присяжним, порядок увільнення від виконання обов’язків, а також наголосив на обов’язку кожного присяжного подавати електронні декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Керівник апарату суду Оксана МОРОЗОВСЬКА детально окреслила питання виплати винагороди присяжним за час виконання ними обов’язків в суді.

Наприкінці зустрічі голова суду ще раз подякував присяжним за їх небайдужість і активну громадянську позицію, побажав плідної роботи та закликав відповідально ставитися до виконання обов’язків присяжного.

 

Прес-служба Святошинського районного суду міста Києва