Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Контакт-центр суду 0-800-501-492

Вища кваліфікаційна комісія суддів України рекомендувала до призначення на посаду двох суддів Святошинського районного суду м. Києва, у яких закінчився 5-річний строк повноважень

10 травня 2018, 14:19

Як повідомила на своєму сайті Вища кваліфікаційна комісія суддів України, 08 травня 2018 року, 95 суддів, у яких закінчився строк повноважень, рекомендовано для призначення на посаду судді відповідного суду (https://vkksu.gov.ua/ua/news/diewianosto-piat-suddiw-u-iakich-zakintchiwsia-strok-pownowazien-riekomiendowano-dlia-priznatchiennia-na-posadu-suddi-widpowidnogo-sudu-/).

З радістю повідомляємо, що серед них – судді Святошинського районного суду міста Києва ЖМУДЬ Вікторія Олексіївна та КОВАЛЬ Оксана Андріївна.

Раніше, у квітні 2018 року, рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України за результатами проходження кваліфікаційного оцінювання на підставі пункту 20 розділу XII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про судоустрій та статус суддів» судді Жмудь В.О. і Коваль О.А. були визнані такими, що відповідають займаній посаді.

Варто зазначити, що судді Жмудь В.О. і Коваль О.А. були обрані суддівським колективом в якості суддів-спікерів суду, а також викладають для майбутніх суддів у Національній школі суддів України.

 

Колектив Святошинського районного суду міста Києва вітає таке рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, враховуючи той факт, що в суді виникла складна ситуація щодо розподілення навантаження на суддів та дотримання розумних строків розгляду справ, оскільки кількісний склад суддів складає 34 судді, з них станом на сьогоднішній день фактично здійснюють правосуддя 15 суддів (7 – спеціалізація з розгляду кримінальних справ, 8 – з розгляду цивільних та адміністративних справ).

Прес-служба Святошинського районного суду міста Києва