flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

У Святошинському районному суді міста Києва розпочато судовий розгляд у кримінальному провадженні відносно Миколи Коханівського

28 березня 2018, 16:32

28 березня 2018 року у Святошинському районному суді міста Києва відбулося чергове судове засідання по справі командира добровольчого батальйону ОУН Коханівського М.М., який обвинувачується за частиною 4 статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганство).

Під час судового засідання було розпочато розгляд справи по суті, а саме встановлено порядок дослідження доказів, як того вимагає стаття 349 Кримінально-процесуального кодексу України.

Заслухавши думки сторін судового процесу, головуючий по справі суддя Бандура І.С. ухвалив встановити повний порядок дослідження доказів.

Так, в першу чергу судом будуть досліджуватися письмові докази, які будуть надані сторонами обвинувачення та захисту.

Після цього суд допитає потерпілого по справі, в подальшому – свідків, які будуть заявлені сторонами, і на завершення відбудеться допит обвинуваченого Миколи Коханівського, який виявив бажання давати суду покази лише після дослідження всіх письмових доказів, допиту потерпілого та всіх свідків.

Після встановлення повного порядку дослідження доказів прокурором було заявлено клопотання про оголошення перерви для підготовки письмових доказів для пред’явлення їх головуючому судді для дослідження.

Відтак, у зв’язку з клопотанням прокурора було оголошено перерву по справі до 14-00 год. 18 квітня 2018 р.

Нагадаємо, що слухання даної справи відбувається в приміщенні суду за адресою: 01032, м. Київ, вул. Жилянська, 142.

Фото – 5 канал.

Прес-служба Святошинського районного суду міста Києва