flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

До відома Нестеровської Марини Олександрівни!

01 червня 2020, 17:21

СУДОВА ПОВІСТКА

пр. №  2/759/2597/20

ун. № 759/235/20                     

                                            До відома Нестеровської Марини Олександрівни!                               

Святошинський районний суд міста Києва (м. Київ, вул. Жилянська, 142) викликає в судове засідання відповідача Нестеровську Марину Олександрівну по справі за заявою Глущенка Анатолія Вячеславовича до Нестеровської Марини Олександрівни, Глущенка Вячеслава Сергійовича, Нестеровської Ірини Анатоліївни, треті особи: Служба у справах дітей та сім’ї Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації про позбавлення батьківських прав.

Судове засідання справи призначено в приміщенні Святошинського районного суду м. Києва (м. Київ, вул. Жилянська, 142) на 24 червня  2020 року о 10-30 год.

З опублікуванням оголошення про виклик особа вважається повідомленою про дату, час і місце розгляду справи.

Учасники судового процесу зобов'язані повідомляти суд про причини неявки у судове засідання. У разі неповідомлення суду про причини неявки вважається, що учасники судового процесу не з'явилися в судове засідання без поважних причин.

Інформацію про ухвалу про відкриття провадження учасники можуть отримати в Єдиному державному реєстрі судових рішень: http://www.reyestr.court.gov.ua/ за номером справи.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: https://sv.ki.court.gov.ua/sud2608/.   

          Суддя                                                                                                 Ю.В. Войтенко