flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

До відома КЛЄПОВА Євгена Анатолійовича!

11 грудня 2019, 15:43

пр. № 2/759/7160/19

ун. № 759/20953/19                       

                                               До відома КЛЄПОВА Євгена Анатолійовича!

Святошинський районний суд міста Києва (м.Київ, вул. Жилянська, 142) повідомляє, що ухвалою суду від 02.12.2019 р. по справі №759/20953/19, провадження №2/759/7160/19 прийнято до розгляду позовну заяву Борцова Олександра Сергійовича до Клєпова Євгена Анатолійовича, третя особа: Служба у справах дітей та сім’ї Святошинської районної у м.Києві державної адміністрації про позбавлення батьківських прав, відкрито провадження у цивільній справі та визначено розглядати справу в порядку загального позовного провадження.

Запропонувати відповідачу подати відзив на позовну заяву протягом п'ятнадцяти днів із дня вручення даної ухвали. Відзив та додатки до нього направляються відповідачем до суду з доказами відправлення відзиву та доданих до нього додатків до  інших учасників справи (позивача, третьої особи), а також направляються до інших учасників справи (позивача, третьої особи осіб).

Третя особа має право подати пояснення щодо позову в строк, встановлений судом в ухвалі про відкриття провадження у справі і який складає п»ятнадцять днів від дня отримання позову, а щодо відзиву -  протягом десяти днів від дня його отримання, які направляються до суду з доказами відправлення відзиву та доданих до нього додатків до  інших учасників справи (позивача, відповідача), а також направляються до інших учасників справи (позивача, відповідача).

Учасники справи повинні подати докази на які вони посилаються у відповідності до ч. 8 ст. 43 ЦПК України якщо документи подаються учасниками справи до суду або надсилаються іншим учасникам справи в електронній формі, такі документи скріплюються електронним цифровим підписом учасника справи (його представника). Якщо документи подаються учасниками справи до суду або надсилаються іншим учасникам справи в паперовій формі, такі документи скріплюються власноручним підписом учасника справи (його представника).

Викликати сторони у підготовче судове засідання на 12.20 год. 05 березня 2020 р. до Святошинського районного суду м. Києва (01032, м.Київ, вул. Жилянська, 142 зал. № 7).

Інформація про рух справи може бути отримана на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою http://sv.ki.court.gov.ua.

Ухвала набирає законної сили в порядку встановленому ст. 261 ЦПК України.

пеляційна скарга на ухвалу про відкриття провадження може бути подана лише з підстави порушення правил підсудності протягом п'ятнадцяти днів з дня її вручення.

 

          Суддя                                                                                      І.Ю.Миколаєць