flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

До відома відповідача БАЙДЕНКА Руслана Васильовича!

11 грудня 2019, 14:59
СУДОВА ПОВІСТКА
 
пр. №   2/759/2017/19                                                     
ун. №  759/15423/18                        
                                         
                                                 До відома відповідача БАЙДЕНКА Руслана Васильовича!
 
Святошинський районний суд міста Києва (м. Київ, вул. Якуба Коласа, 25) повідомляє, що у провадженні суду знаходиться справа за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Будівельник» до Байденка Руслана Васильовича, третя особа: Обслуговуючий кооператив «Багатоповерховий гараж «Аврора», Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Зубкова Ольга Леонідівна про витребування майна з чужого незаконного володіння про скасування державної реєстрації.
 
 
 
У зв'язку з розглядом вищевказаної справи викликається відповідач БАЙДЕНКО Руслан Васильович в судове засідання на 10 год. 30 хв. 11 лютого 2020 р. за адресою: м. Київ, вул. Якуба Коласа, 25, каб. 3.
 
З опублікуванням оголошення про виклик особа вважається повідомленою про дату, час і місце розгляду справи.

Учасники судового процесу зобов'язані повідомляти суд про причини неявки у судове засідання. У разі неповідомлення суду про причини неявки вважається, що учасники судового процесу не з'явилися в судове засідання без поважних причин.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному веб-порталі судової влади України за веб-адресою: http://sv.ki.court.gov.ua.
 
 
 
              Суддя                                                                               Журибеда О.М.