flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

До відома ЗУЄВА Дениса Анатолійовича!

22 червня 2020, 17:42

пр. №2/759/1430/20 

ун. №759/18477/19                      

                                               До відома ЗУЄВА Дениса Анатолійовича!

                                               Донецька обл., м. Макіївка

Святошинський районний суд міста Києва (м.Київ, вул. Жилянська, 142) повідомляє, що заочним рішення від 01 червня 2020 року позовні вимоги Зуєвої Ганни Анатоліївни до Зуєва Дениса Анатолійовича про стягнення аліментів та про надання дозволу на виїзд дитини за кордон  без супроводу батька дитини задоволено частково.

Стягнути з Зуєва Дениса Анатолійовича на користь  Зуєвої Ганни Анатоліївни аліменти на утримання сина Зуєва Микити Денисовича, 2003 року народження, у розмірі ¼ частини від усіх видів заробітку (доходу) щомісячно, але не менше ніж 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку починаючи з 07.10.2019 і до досягнення дитиною повноліття.

Стягнути з Зуєва Дениса Анатолійовича на користь держави судовий збір по справі у розмірі  768 (сімсот шістдесят вісім) грн 40 коп.

У решті позовних вимог відмовити.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручено у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у ч. 2 ст. 358 цього Кодексу.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Позивач має право оскаржити заочне рішення до Апеляційного суду м. Києва шляхом подання апеляційної скарги протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Заочне рішення набирає законної сили, якщо протягом строків, встановлених ЦПК України, не подані заява про перегляд заочного рішення або апеляційна скарга, або якщо рішення залишено в силі за результатами апеляційного розгляду справи.

 

                          Суддя:                                                                                             О.В. Ул’яновська