flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

До відома Павлова Сергія Станіславовича!

20 березня 2020, 15:02

ун. №  106/8364/2012

пр. №   6/759/296/20

                                      До відома Павлова Сергія Станіславовича!

                                      АР Крим, м. Євпаторія

Святошинський районний суд м. Києва (м. Київ, вул. Жилянська, 142) повідомляє, що ухвалою суду від 21.02.2020 задоволено частково заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Вердикт Капітал» про заміну сторони у справі, шляхом заміни стягувача його правонаступником по цивільній справі за позовними вимогами Публічного акціонерного товариства «Банк «Фінанси та кредит» до Павлова Сергія Станіславовича, Павлової Наталії Миколаївни про стягнення кредитної заборгованості.

Зміст ухвали суду:

"Замінити вибулого стягувача Публічне акціонерне товариство «Банк «Фінанси та кредит» на його правонаступника Товариство з обмеженою відповідальністю «Вердикт Капітал» (код ЄДРПОУ: 36799749, місце знаходження: вул. Кудрявський Узвіз, буд. 5-Б, м. Київ, 04053) у справі № 106/8364/2012 за позовом Публічного акціонерного товариства «Банк «Фінанси та кредит» до відповідача Павлова Сергія Станіславовича, про стягнення заборгованості за кредитним договором № 2203-Е2/08/АК-23.

У решті заяви відмовити.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'ятнадцяти  днів з дня його проголошення шляхом подання апеляційної скарги через Святошинський районний суд м. Києва до апеляційного суду у межах територіальної юрисдикції яких перебуває місцевий суд, який ухвалив судове рішення, що оскаржується.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Учасник справи, якому повний текст ухвали суду не було вручено у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у ч. 2 ст. 358 цього Кодексу.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею".

 

                     Суддя                                                                                   О.В. Ул’яновська