flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

До відома ЛИТВИНОВА Олександра Олександровича!

18 березня 2020, 21:39

Справа № 759/19176/19

Провадження № 2/759/1555/20

                                            До відома Литвинова Олександра Олександровича!

                                           АР Крим, Чорноморський р-н

Святошинський районний суд м. Києва (м. Київ, вул. Жилянська, 142) повідомляє, що заочним рішенням суду від 04.02.2020 по цивільній справі задоволено позовні вимоги Литвинової Олени Павлівни до Литвинова Олександра Олександровича про розірвання шлюбу.

Зміст рішення суду:

"Шлюб, між Литвиновою Оленою Павлівною  та Литвиновим Олександром Олександровичем укладений 03.03.2007 у відділі реєстрації актів цивільного стану Святошинського районного управління юстиції у м. Києві, актовий запис №238 розірвати.

Стягнути із Литвинова Олександра Олександровича на користь Литвинової Олени Павлівни судовий збір по справі у розмірі 768 (сімслт шістдесят вісім) грн 40 коп".

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення шляхом подання апеляційної скарги через Святошинський районний суд м. Києва до апеляційного суду у межах територіальної юрисдикції яких перебуває місцевий суд, який ухвалив судове рішення, що оскаржується.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручено у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у ч. 2 ст. 358 цього Кодексу.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Позивач має право оскаржити заочне рішення до Київського апеляційного суду  шляхом подання апеляційної скарги протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Заочне рішення набирає законної сили, якщо протягом строків, встановлених ЦПК України, не подані заява про перегляд заочного рішення або апеляційна скарга, або якщо рішення залишено в силі за результатами апеляційного розгляду справи.

 

                  Суддя                                                                             О.В. Ул’яновська