flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

До відома ЧЕРНЕЦЬКОГО Максима Анатолійовича!

06 березня 2019, 13:57

пр. №  2/759/3210/19

ун. № 759/1094/18                     

                                          До відома ЧЕРНЕЦЬКОГО Максима Анатолійовича!

                                          Ленінський р-н, АР Крим

 

Святошинський районний суд міста Києва (м. Київ, вул. Жилянська, 142) викликає в судове засідання відповідача ЧЕРНЕЦЬКОГО Максима Анатолійовича (зареєстрований на тимчасово окупованій території України за адресою: АР Крим, Ленінський р-н), по справі №759/1094/19, провадження №2/759/3210/19 за позовом Публічного акціонерного товариства «Державний Ощадний банк України» в особи філії – Полтавське обласне управління АТ «Ощадбанк» до Чернецького Максима Анатолійовича про стягнення боргу за договором про споживчий кредит.

Судове засідання для розгляду справи по суті призначено в приміщенні Святошинського районного суду м. Києва (м. Київ, вул. Жилянська, 142, зал с/з № 6, каб. 12) на 01 квітня 2019 року об 11-30 год.

Відповідно до ст. 12-1 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» якщо остання відома адреса місця проживання (перебування), місцезнаходження чи місця роботи учасників справи знаходиться на тимчасово окупованій території, суд викликає або повідомляє учасників справи, які не мають офіційної електронної адреси, про дату, час і місце першого судового засідання у справі через оголошення на офіційному веб-сайті судової влади України (з посиланням на веб-адресу відповідної ухвали суду в Єдиному державному реєстрі судових рішень), яке повинно бути розміщене не пізніше ніж за двадцять днів до дати відповідного судового засідання.

Суд викликає або повідомляє таких учасників справи про дату, час і місце інших судових засідань чи про вчинення відповідної процесуальної дії через оголошення на офіційному веб-сайті судової влади України (з посиланням на веб-адресу відповідної ухвали суду в Єдиному державному реєстрі судових рішень), яке повинно бути розміщене не пізніше ніж за десять днів до дати відповідного судового засідання або вчинення відповідної процесуальної дії.

З опублікуванням такого оголошення відповідач вважається повідомленим про дату, час і місце розгляду справи.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: https://sv.ki.court.gov.ua/sud2608/.    

Інформацію про ухвалу про прийняття справи до провадження учасники можуть отримати в Єдиному державному реєстрі судових рішень: http://www.reyestr.court.gov.ua/ за номером справи.

 

          Суддя                                                                                                 Коваль О.А.